Domů Hardware Díky repasovaným serverům ušetříte nemalé finanční prostředky

Díky repasovaným serverům ušetříte nemalé finanční prostředky

0 598

Informační technologie jsou nezbytnou součástí každé moderní firmy. Mají bohužel jednu nemilou vlastnost, a sice že časem zastarají. Proto je pro každou moderní firmu důležitá pravidelná výměna klíčových součástí výpočetní infrastruktury. Nový software přichází s vyššími nároky, což znamená vyšší zátěž pro váš hardware. Jednou pak nastane chvíle, kdy je potřebná jeho výměna. Při ní ale můžete velmi výrazně ušetřit.

 

Repasovaný server od renomovaných dodavatelů

Jednou z nejnákladnějších investic v rámci firemní výpočetní infrastruktury jsou bezpochyby servery. Ty do značné míry udávají, jaké výpočetní kapacity budete mít k dispozici a jak rychle se budou hýbat vaše firemní aplikace. Pokud výpočetní technika potřebuje výměnu, ale firemní prostředky tomu nejsou nakloněny, můžete využít repasované servery. Zakoupením repasovaného serveru u renomovaného dodavatele přitom máte jistotu, že získáte kvalitní hardware, který bude dostatečně výkonný pro vaše účely, a přitom dosáhnete významné finanční úspory. Tyto servery jsou totiž:

  • Se zárukou poskytovanou výrobcem
  • V perfektním technickém stavu

Kvalitní dodavatelé totiž poskytují servery, které jsou z české distribuce, takže máte jistotu plné záruky přímo od výrobce. Hardware dále pochází z bezprašného prostředí datových center, takže byť je starší, je ve skvělém technickém stavu. Navíc renomované firmy běžně provádějí odbornou kontrolu a testování, takže server je skutečně jako nový.

 

Kvalitní dodavatel poskytne komplexní služby

Možná se ptáte, jak takového kvalitního dodavatele poznat. Především by měl mít již nějakou historii v oboru prodeje repasovaného hardwaru a měl by vám být schopen nabídnout servis v podobě dopravy, instalace i dalších služeb. Můžete si takto pořídit třeba server HP, který získáte s veškerým zákaznickým servisem. Repasovaných serverů se zkrátka není potřeba bát, pokud se obrátíte na skutečné odborníky.

PODOBNÉ ČLÁNKY