Domů Webdesign Eshop na míru vám umožní maximalizovat zisky při podnikání

Eshop na míru vám umožní maximalizovat zisky při podnikání

0 1084

V případě, že jste dosud dávali přednost prodeji produktů či služeb vaší firmy pouze prostřednictvím běžných kamenných obchodů, patříte mezi ty majitele společností, kteří se snadno mohou ocitnout v ekonomických problémech. Stále větší množství lidí totiž nakupuje online. Proto je zapotřebí nechat si vytvořit eshop, a to ideálně na míru.

 

Proč investovat do vlastního eshopu?

Samotná tvorba eshopu pro vás nemusí být nijak složitou, ba dokonce ani finančně zatěžující záležitostí. Kvalitní eshop dnes nestojí mnoho ani tehdy, když si ho necháte udělat odborníky. Je nutné si zároveň uvědomit, že jedině díky němu můžete v dnešní době uspět na trhu v boji s konkurencí. Kdo při prodeji svých produktů a služeb online zaspí, ten jedině prodělá. Procento zákazníků, kteří provádějí nákupy online, jde totiž každým rokem poměrně strmě vzhůru. A dá se očekávat, že ani v následujících letech tomu nebude jinak. Klasické kamenné obchody se tak pomalu stávají spíše doplňkovým způsobem prodeje.

 

Eshop na míru a jeho přednosti

Ideální je, pakliže si necháte vytvořit eshop na míru. Tedy přesně dle vašich představ a požadavků tak, aby byla například zohledněna grafická úprava a styl na základě toho, na jaký druh zboží se vaše firma orientuje.

Stejně tak vám tvůrci mohou eshop napojit na vhodné platební a účetní systémy. Takto funguje například nabídka eshop pohoda, kdy v ceně eshopu máte nejen jeho vytvoření, ale rovněž i napojení na oblíbený systém Pohoda, díky němuž pak internetový obchod můžete velmi snadno spravovat sami, tedy třeba doplňovat nové zboží a jeho popisky či ceny, apod. Zároveň je dobré eshop napojit na účetní a platební systém, díky čemuž budete mít jistotu, že všechny transakce a pohyby v online obchodě budou evidovány dle platných právních norem. Vyhnete se potížím při kontrolách z finančního úřadu a dalších státních institucí.

Tvorbou eshopů na míru se zabývá AiShop, jehož nabídku naleznete na webu ai-shop.cz. Firma nabízí možnost napojení na plánování podnikových zdrojů, tedy takzvané ERP systémy, jako jsou třeba Helios, Money, Premier, SAP či zmíněná Pohoda.