Domů Doporučujeme Má studium MBA využití i v IT technologiích?

Má studium MBA využití i v IT technologiích?

0 1863

Prestižní titul MBA je zkratka anglického Master of Business Administration a patří mezi ty mezinárodně uznávané. Je důležitý nejen pro manažery a vedoucí pracovníky, ale i pro každého, kdo chce patřit ke špičce ve svém oboru.

V manažerském světe je titul MBA velmi ceněný a získáte ho při úspěšném ukončení studia, ke kterému je potřeba také obhájit svou závěrečnou práci. Pro studium MBA nabízí Business Institut několik programů s různým zaměřením, abyste si mohli vybrat ten pravý pro vaši práci. I v oblasti IT technologií je potřeba stále se zdokonalovat, vylepšovat své dovednosti, sledovat nové trendy a aplikovat je do praxe. Speciálně pro pracovníky, kteří mají na starost správu informačních systémů a technologií je připraven program MBA Řízení informačních technologií. Díky studiu si rozšíříte znalosti v informačních systémech, testování IT aplikací a služeb a mnoho dalšího. MBA studium se zaměřuje především na propojení praxe a teorie, tedy učíte se tak, abyste získané znalosti a dovednosti mohli okamžitě aplikovat ve své práci.

Studium MBA trvá rok a probíhá online formou, tedy nemusíte chodit denně na přednášky nebo ve škole trávit každý víkend. Výuka formou e-learningu umožňuje věnovat se studiu v době, která vám vyhovuje a máte na učení čas, připojit se můžete odkudkoli. Pravidelná lektorská setkání vás nejen posunou ve studiu, ale umožní i setkání s odborníky a zajímavými a úspěšnými osobnostmi z oboru. Pokud by vás zajímaly i přednášky z jiných lektorských setkání, není problém se jich účastnit. Pro studium MBA máte k dispozici také online knihovnu a studijní materiály. Pro velmi časově vytížené zájemce je k dispozici i online studium bez nutnosti osobní účasti na setkání, při kterém se připojujete do virtuální učebny a přizpůsobíte si tak výuku na míru svým časovým možnostem.

Studium vás obohatí nejen o titul, ale především znalosti a zkušenosti. Na Business Institut vás bude učit profesionální tým lektorů, z nichž mnozí zastávají vysoké manažerské posty v různých oborech. V posledním letošním cykle Říjen 2019 zůstávají poslední volná místa, je tedy nejvyšší čas poslat přihlášku ke studiu MBA a posunout svou kariéru zase o kousek dál.