Domů SEO Marketingové nástroje: Jaký je ten nejvhodnější pro váš byznys?

Marketingové nástroje: Jaký je ten nejvhodnější pro váš byznys?

0 607

Obchodníci dnes mohou oslovit spotřebitele více způsoby než kdy jindy. S tolika různými možnostmi je to téměř hračka. Chcete se ujistit, že utrácíte svoje peníze na těch nejlepších možných kanálech? Dobrou zprávou je, že výběr správných způsobů propagace není tak těžký.

Možná jste slyšeli mnoho informací o nových technologiích, jako je AI a chatboty. Pokud ale nemáte velkou společnost nebo spoustu peněz na marketing, tyto marketingové strategie jsou pravděpodobně mimo váš dosah. To je ale v pořádku, protože na to, abyste uspěli, nepotřebujete nic nového. Stačí se zaměřit na ty správné způsoby zviditelnění.

 

Způsoby propagace, ze kterých si můžete vybírat:

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) – zahrnuje on-page SEO a off-page SEO strategie, které vám přivedou návštěvníky z vyhledávačů jako je Google nebo Seznam.

Obsahový marketing – zahrnuje vytváření, optimalizovaní a sdílení zajímavého a vzdělávacího obsahu, který pro zákazníky bude přínosný.

Vztahy s veřejností – aktivity zaměřené na tradiční média a publikovaní článků.

E-mailový marketing – I když se lidé mohou čas od času vymazat ze sociálních médií, pravděpodobně neuslyšíte, že si někdo smazal svoji emailovou schránku. Používání cílených a automatizovaných e-mailových kampaní je skvělý způsob, jak dostat zprávu o vašich novinkách a slevách ke zrakům těch správných osob.

Influencer marketing – svou značku a produkty můžete propagovat i prostřednictvím vlivných osob.

Sociální sítě– jde o budování angažovanosti na zavedených platformách a sítích jako Facebook, Twitter, LinkedIn či Instagram.

Offline reklama – ano, i to může být stále mocná marketingová strategie, která představuje zejména zmínky v tisku, rádiové spoty nebo billboardy.

 

Nevíte, který způsob marketingu je pro vás ten pravý?

Zvolit vhodný mix nástrojů může být poněkud obtížné, zejména pokud s marketingem nemáte žádné zkušenosti. Řešením je vhodná online marketingová agentura, která vám namyslí celou strategii.