Domů Doporučujeme Než vyměníte své PS4 za „pětku“, zahrajte si tyto 3 akční tituly!

Než vyměníte své PS4 za „pětku“, zahrajte si tyto 3 akční tituly!

0 304

„Produkt není momentálně k dispozici.“ Tak zní hláška na produktových stránkách e-shopů nabízejících PS5. Strohé, ale věcné oznámení působí na milovníky japonské konzole jako červený hadr na býka. Co na tom, že jsou od přírody barvoslepí (býci, ne hráči), faktem je, že se na výrobě a distribuci očekávané mašinky negativně podepsala koronavirová pandemie.

A tak nezbývá než čekat – pravděpodobně do března, dubna či května. A to je dost času na to, abychom oprášili nejlépe hodnocené tituly na PS4 a naposledy si je užili před tím, než čtvrtou generaci PlayStationu nadobro uložíme do krabice a na piedastal umístíme pátou.

Série Spider-Man

Akční adventura Spider Man PS4 bezesporu patří k top titulům daného žánru. V roli Petera Parkera prožíváte zbrusu nový příběh a chráníte New York před zločinci největšího kalibru. Nekonečná akce plná dechberoucích efektů je jedním slovem strhující. Což platí o neméně zajímavém druhém dílu, jehož ústředním hrdinou není reportér Parker, ale mladičký Mike Morales.

Red Dead Redemption 2

Na seznamu nejoblíbenějších her pro PS4 nesmí chybět druhý díl Red Dead Redemption z dílny Rockstar. Tvůrci legendárního GTA hráčům naservírovali obrovský herní svět, jak ho známe z westernových snímků. Ujměte se postavy Arthura Morgana a ovládněte divoký západ dříve, než to udělají ostatní gangy – které si na vás, společně s ochránci zákona, brousí zuby.

The Last of Us

Hrát v době zuřící pandemie titul, který se odehrává v rozpadajícím světě? Jak příhodné. The Last of Us zavede hráče do USA, kde musí v kůži pašeráka Joela chránit 14letou Ellie. Před čím? Kromě lidí s ne právě čistými úmysly kříží hlavním hrdinům cestu i oběti zákeřného mutagenu – mutanti toužící po lidské krvi. Perfektně zpracovaná akce vás okamžitě chytne a nepustí, dokud ji nedohrajete.

 

Všechny uvedené hry seženete na prokonzole.cz – e-shopu specializovaném na konzole a hry.