Domů Doporučujeme Repasovaný počítač, jistota v nejisté době?

Repasovaný počítač, jistota v nejisté době?

0 166

Jste na home office, ale nedisponujete kvalitním počítačovým vybavením? Nebo vaše děti, které kvůli nedostatečné technické vybavenosti zaostávají v distanční online výuce? Máme pro vás řešení. Pořiďte jim repasovaný počítač.

Nemálo z nás momentálně nezažívá zrovna to nejlepší období. Dětem se prakticky ze dne na den zavřely školní brány a jakoby stisknutím tlačítka musely začít fungovat v jiném režimu. Online režimu. Je hodně škol, ale i rodin, které současná situace zastihla nepřipravené. Spousta z nich na nový počítač jednoduše nemá finanční prostředky. Cenově dostupnější repasované počítače je tak v podstatě mohou zachránit.

 

Repasovaný alias z druhé ruky

Repasovaný počítač není apriori počítač kazový, a už vůbec ne nefunkční. Pojem repasovaný v podstatě znamená plně funkční, leč používaný, tedy z druhé ruky. Oblibu těchto počítačů dokazuje fakt, že i před koronavirovou pandemií tyto počítače tvořily až desetinu celosvětového prodeje počítačů a výpočetní techniky. Důvody jsou jasné. Zákazníci si u repasované techniky cení především nízkých cen. A není se ani čemu divit. Repasovaný počítač, notebook, telefon i tablet pořídíte za zlomek ceny nového.

 

Neopouštěj staré věci pro nové

Repasovanou techniku si ale oblíbili i ekologové. Repasovaný notebook, který by jinak skončil v elektroodpadu, si najde svého nového majitele, kterému dál a dobře slouží. V podstatě stejně jako ojetý automobil či secondhandové oblečení. Vzpomeňte si na text známé písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře – „Neopouštěj staré věci za nové.“ Nepohrdejme proto starými přáteli, ani starými počítači. A pokud vám dosloužil, přenechejte jej potřebným. Třeba zákazníkům e-shopu levnePC.cz, který se na repasované počítače, repasované notebooky, použité mobilní telefony a tablety specializuje.

 

Funkční produkt za rozumnou cenu

Na správné adrese ovšem jste, i pokud se nacházíte na opačné straně barikády. Pokud tedy nový starý počítač z jakéhokoliv důvodu potřebujete. Věříme, že si vyberete. V nabídce totiž najdete počítače a notebooky renomovaných značek, jako jsou DELL, Lenovo, HP, Fujitsu i Apple. Většinou se jedná o vyřazené počítače z bank, automobilek a dalších velkých institucí.

 

Záruka jako u nového zboží

Každý nabízený produkt je samozřejmě otestován a ohodnocen počítačovým technikem. Žádný nedostatek není zamlčován, ani úmyslně maskován, jak se občas stává u neseriózních prodejců ojetých automobilů. A pozor, i na repasované produkty se vztahuje záruka jako u nového zboží. Zákazníkům je tak při prodeji nalévána sklenka toho nejčistšího vína, což ostatně dokazuje žebříček oblíbenosti e-shopu na serveru Heureka.cz. Zákazníci si nejvíce cení í rychlosti doručení, dobré ceny, komunikaci s e-shopem, široký výběr zboží a jeho kvalitu. Jsme si jisti, že vy jejich řady rozšíříte.

PODOBNÉ ČLÁNKY