Domů Mobilní technologie Rozmazlujte svůj mobil

Rozmazlujte svůj mobil

0 1379

Mobilní telefony dnes považujeme za naprostou samozřejmost a jen málokdo ho nemá. K tomu, aby dobře fungoval, ale potřebuje pravidelně dobíjet a bránit proti poškození.

 

Nejen na volání

Mobilní telefony s tlačítky a malým, jednobarevným displejem mají dnes už spíše jen nadšenci do nostalgie nebo vyznavači retra. Chytré telefony posunuly naši zábavu na další úroveň. Slouží nám nejen k volání a psaní textových zpráv, ale také ke hraní her, komunikaci s přáteli i surfování na internetu nebo prohlížení fotografií a videí. Všechny tyto aktivity jsou ale velmi náročné na baterii a tak bychom měli mít možnost si telefon dobít kdykoli potřebujeme. K tomu nám pomůže powerbanka, která umí dobít mobilní telefon kdykoli a kdekoli. S ohledem na kapacitu dokáže nabít smartphone jednou až třikrát, než sama potřebuje nabít, abychom ji mohli opět kdykoli použít.

 

Ochrana především

Nabitá baterie je ale jen jedním faktorem, který zajistí fungování mobilu bez problémů. Zvlášť u chytrých telefonů s velkým displejem je potřeba chránit právě displej, aby nedošlo k jeho poškrábání nebo přímo rozbití. To by mohlo způsobit chybu ve funkčnosti mobilu a výměna displeje nepatří mezi levné záležitosti. Proto se vyplatí mít na něm tvrzené sklo, které ho ochrání i při pádu na zem. Nebo třeba když něco upadne na váš mobil, i na to je ochrana displeje dobrá. Tělo celého telefonu pak ochrání kryt na mobil, který využijete zvlášť pokud jste zvyklí nosit svůj smartphone jen tak v kapse nebo hozený v kabelce.

Vychytávky pro mobilní telefony jsou nejen praktické, ale také pomohou odlišit váš telefon od ostatních. Barevné kryty navíc můžete měnit třeba podle nálady nebo ročního období.