Domů Software Videokonference a technologie,  které vám dovolí přežít

Videokonference a technologie,  které vám dovolí přežít

0 973

Pokrok nezastavíš. 19. století bylo stoletím páry, 20. století bylo ve znamení počítačů a 21. století je prý érou mozků. Mozek umí řídit nejen činnosti v lidském těle a zvládne kooperovat s chytrými IT systémy natolik, že umí robotickým systémům vtisknout lidského ducha. Schopnost ovládat technologie natolik, že globalizují svět, se dnes platí zlatem. Know how, informace a data jsou nejstřeženějšími informacemi na světě.

 

Znáte cloudové uložiště?

Mnoho firem řeší, jak s nimi nakládat, kde je uložit a uchovat, aby nezabíraly místo, nezahlcovaly chod IT sítě a přitom byly v bezpečí. Moderní řešení přináší cloudové uložiště, která zaručí, že svá data budete mít dostupná kdykoliv a odkudkoliv, že budou automaticky synchronizovaná na jakémkoliv zařízení. Cloud vám garantuje, že se k nim nikdo neoprávněný nedostane a budou zálohované, abyste o ně nepřišli. Díky cloudovému uložišti můžete data sdílet s kolegy a společně na nich pracovat. Všechny přenosy dat jsou vysoce zabezpečeny šifrováním SSL. Šifrování typu end-to-end šifruje vaše data, že ani správce, ani třetí osoby, které mají přístup k infrastruktuře, si nemohou data přečíst. Cloud je možné si na 14 dní vyzkoušet zcela zdarma. Předpřipravené balíčky nabízejí prostor od velikosti 20 GB s pronájmem již od 3 měsíců. Nejlepším řešením je ale vyžádat si nabídku a míru.

 

Transparentní CRM systém

S daty, zisky a obchodními strategiemi pracuje i CRM systém, jenž umožňuje přehledně nakládat s veškerými údaji zákazníků. CRM pomáhá získat informace o aktuálních zákaznících a jejich potřebách, veškerých obchodních transakcích, jako je fakturace, objednávky nebo poptávky, o zákaznických službách (například helpdesk) a analýze + strategii, která obnáší plánování marketingových kanálů, kontaktní střediska, či rozvoj marketingových služeb. Přizpůsobte si svoje CRM dle vašich potřeb. Nejvíce doporučený a uživateli nejlépe hodnocený CRM systém na trhu, který čtyřikrát vyhrál prestižní ceny PCMag Business Choice Awards v letech 2015 – 2018, je SugarCRM. Sugar UX ™ je optimalizován pro pohodlné používání systému. Integrací systému Sugar dáte zaměstnancům nástroj, kterému brzy porozumí a zamilují si ho.

 

Proč videokonference?

Abyste dovedli ze systémů vytěžit maximum a obstáli i v této nelehké době, využívejte videokonference Avaya Spaces. Videokonference dokáže propojit až 200 lidí současně, což umožňuje efektivně pracovat nebo se vzdělávat formou home office. Telekomunikační systém konference lze vyzkoušet na dva měsíce zdarma. Neusínejte na vavřínech a váhejte si „osahat“ všechny výdobytky nejmodernější techniky, které vás nejenže posunou dál, ale dovolí vám v této složité době přežít.