Domů SEO Vyhledáváte kvalitní zdroje informací? Nabídka nového vydavatelství Čas uspokojí i náročné čtenáře

Vyhledáváte kvalitní zdroje informací? Nabídka nového vydavatelství Čas uspokojí i náročné čtenáře

0 717

Převážná většina populace České republiky i ostatních vyspělých zemí světa pravidelně využívá internet. Lidé si zvykli mít v podstatě kdykoli možnost vyhledat si na počítači, tabletu nebo mobilu nejrůznější informace, elektronická komunikace do značné míry nahradila listovní zásilky i telefonické hovory. Banky je dnes opravdu nutné navštívit osobně jen ve výjimečných případech. A i když papírovým časopisům, tištěným knihám a veřejným knihovnám rozhodně neodzvonilo, zájem o internetová média i literaturu v digitálním formátu se zvyšuje. Velkou výhodou totiž je, že jsou k dispozici i v chytrém mobilu, který s sebou dnes nosí téměř každý. Opravdu kvalitních magazínů je však v češtině k dispozici relativně malý počet.

 

Znáte Patrika Maliose? Právě jeho cílem je zvyšování úrovně českého online mediálního prostoru

Českých titulů je k dispozici více než dost, bohužel zdaleka ne každý z nich nabízí ověřené informace. Jednu z čestných výjimek představuje internetový magazín CZECHSIGHT, za kterým stojí právě Patrik Malios, absolvent ČVUT a zároveň zapálený nadšenec do technologií. Redakční tým magazínu tvoří převážně studenti a absolventi technických a přírodovědných oborů, někteří se dokonce osobně věnují vědecké práci. Články jsou určeny široké veřejnosti a velký důraz je u nich kladen na vysokou informační hodnotu.

 

Vydavatelství Čas si klade za cíl oslovit široké spektrum čtenářů

Jedním z důvodů pro založení vydavatelství Čas je dle Patrika Maliose „kultivace českého online mediálního prostoru“. V portfoliu vydavatelství Čas najdete magazín o marketingu i magazín o průmyslu. O trendech, zajímavostech i žhavých novinkách ve světě architektury a designu se můžete dočíst v magazínu Next Floor. A nechybí ani lifestylový titul. Jedná se o magazín kamoska.cz, jehož autorem je známá tvář českého internetového prostředí, Lukáš Benzl. A další zajímavé tituly z nejrůznějších oblastí se připravují.