Domů Doporučujeme Se získáním certifikátů ISO si můžete nechat pomoct. Víte ale kde?

Se získáním certifikátů ISO si můžete nechat pomoct. Víte ale kde?

0 134

Firmy dnes stále častěji vyhledávají možnost, jak získat certifikáty ISO, které všem klientům, obchodním partnerům, ale také zaměstnancům dokazují, že se chovají ohleduplně k životnímu prostředí, vyrábí s ohledem na bezpečnost, neplýtvají… Pokud i vy máte firmu, která chce získat certifikát ISO, můžete se obrátit na společnost TSÜ CZ s.r.o., která se v této oblasti pohybuje mnoho let a k získání certifikátu ISO pomohla spoustě firem.

Certifikát kvality ISO 9001

K velmi poptávaným a vyhledávaným patří bezesporu certifikát kvality ISO 9001. Tento je pro ostatní zárukou, že vaše společnost produkuje kvalitní výrobky či poskytuje kvalitní služby. Ve firmě je v takovém případě zavedený systém managementu jakosti, který zaručuje důvěryhodné vztahy se zákazníky i dodavateli.

ISO 9001 je určen všem organizacím a podnikům, ať už jsou jakékoli velikosti nebo zaměření. Pro jeho zisk je důležitá chuť firmy mít zaveden systém managementu a poskytovat do budoucna výrobky a služby v co největší kvalitě.  Důraz je pak kladen zejména na spokojenost zákazníků, naplnění jejich požadavků a očekávání v dohodnutých termínech.

Díky ISO 9001 firma získá vysokou spokojenost zákazníků a jejich návratnost, výborné reference, které poskytují dál, dlouholetá spolupráce se zákazníky, ale také s dodavateli. Tím, že je zaveden lepší systém managementu jakosti je pozorován vliv i na motivovanost pracovníků, kteří jsou ve svých povinnostech spolehlivější. Dochází ke snížení reklamací a nacházení kazů mezi produkty, zvýší se konkurenceschopnost ve veřejných soutěžích a zakázkách. Povědomí o firmě je lepší, dochází i k rozšíření produktů nebo služeb na trhu.

Obrátit se na TSÜ CZ s.r.o. můžete i při poptávce o získání žádané normy ISO 14001 systém environmentálního managementu, nebo ISO 45001 a specifických certifikátů.