Domů Doporučujeme Zaměstnanecké benefity zvyšují spokojenost a loajalitu zaměstnanců

Zaměstnanecké benefity zvyšují spokojenost a loajalitu zaměstnanců

0 500

Pokud vlastníte menší či větší společnost, v níž pracuje mnoho zaměstnanců, velmi pravděpodobně jste jim k vyplnění někdy nabídli dotazník spokojenosti, prostřednictvím kterého je vám umožněno nahlédnout k zaměstnancům blíže. Díky takovému dotazníku se mimo jiné můžete také dozvědět, o jaké zaměstnanecké benefity mají vaši zaměstnanci zájem a že jich je! Ruku na srdce, vyhovět všem je naprosto nemožné, pokud se ovšem nevydáte cestou Benefit Plus.

Co je systém Benefit Plus a jaké služby nabízí

Benefit Plus je systém odměňování zaměstnanců, ze kterého však nečerpají výhody pouze oni, ale také vy, zaměstnavatelé. Prostřednictvím tohoto systému budete moci svým zaměstnancům nabídnout odměny, které nepodléhají daním, navíc je budou moci využít na mnoha místech v rámci celé České republiky. Je možné jimi platit v posilovně, na bazéně, ale také na sportovních či individuálních lekcích. Je možné jich využít také na úhradu zájezdů, rekreačních pobytů či ubytování. Chodí vaši zaměstnanci rádi za kulturou? S programem Benefit Plus žádný problém. Zaplatí jimi vstupenku na koncert, do kina i do divadla. Rádi navštěvují knihkupectví? S kartou od Benefit Plus budou knihy nakupovat s ještě větší oblibou. Kartu je v neposlední řadě možné využít také v lékárnách, pro nákup zdravotnických potřeb nebo pro platbu u zubního lékaře.

Zaměstnavatelům přijde tento systém odměňování vhod, neboť tyto benefitní „body“ jsou očištěny o platby sociálního a zdravotního pojištění, zaměstnavatel proto ve výsledku dostane více, než pokud by stejná částka byla započítána do hrubé mzdy.

Proč jsou zaměstnanecké benefity tolik důležité

Zaměstnanecké benefity se v žebříčku spokojených zaměstnanců řadí na poměrně vysoké místo. Čím lepší benefity tak zaměstnancům nabídnete, tím více se vám odvděčí svou loajalitou a také chutí pracovat. Přidejte se k systému Benefit Plus a přidejte se k více než 500 firmám, které jej využívají a jejich zaměstnanci jsou s nabízenými možnostmi velmi spokojeni.