Domů Doporučujeme 6 zásadních důvodů, proč si nechat opravit notebook HP v ABAXU

6 zásadních důvodů, proč si nechat opravit notebook HP v ABAXU

0 189

Porouchal se vám notebook po uplynutí standardní dvouleté záruky, a proto se nemůžete obrátit s opravou na prodejce? Neklesejte na mysli, svůj pracovní či herní nástroj můžete mít doma zpátky ve stoprocentním stavu rychleji, než řeknete „servis notebooků“. Stačí se obrátit na specialisty z ABAXU, pro které hovoří následující výhody.

 

1. Přijatelná cena opravy

Kolik vás bude oprava notebooku HP stát? To se dozvíte v rámci nezávazné kalkulace. Téměř jistě vám bude cena vyhovovat: servis u ABAXU se jeví jako výhodný 8 z 10 klientů. Důvodem trvale nízkých cen je především fakt, že se technici snaží nahrazovat poškozené komponenty a nikoliv celou základní desku, jak je tomu v autorizovaných servisech. Zákazníkům hrají do karet také levnější náhradní díly pro notebooky HP, které servisní středisko odebírá přímo od výrobců nebo významných distributorů.

 

2. Bez zbytečných poplatků

Mnohé servisy sice nabízí levnou opravu, ale konečnou částku na faktuře navyšují „skrytými“ položkami. V případě ABAXU nic takového nehrozí. Garantuje dodržení limitní ceny a naúčtuje si cenovou analýzu ani manipulační poplatky.

 

3. Nízká míra reklamací

Pro zkušené techniky z ABAXU je oprava notebooku HP každodenní rutinou. Pracují rychle a s důrazem na vysokou kvalitu práce. Dlouhodobě se jim daří držet míru reklamací pod 10 %. Servisní centrum navíc poskytuje tříměsíční záruku, stejně jako autorizované servisy.

 

4. Pobočky v celé České republice

Servis notebooků HP můžete kontaktovat bez ohledu na místo vašeho bydliště. ABAX má pobočky ve všech větších městech České republiky a všechny garantují stejnou kvalitu služeb. Opravna notebooků v Praze se o váš počítač postará stejně dobře jako kterékoliv jiné servisní místo.

 

5. Komfortní přeprava kurýrem

Nemáte času nazbyt? Pak se vám bude hodit přeprava kurýrem. Dopravce váš notebook odveze a po dokončení opravy doručí zpět.

 

6. Oprava rychlosti blesku

Na dlouhé čekání zapomeňte, v ABAXU váš notebook opraví dříve, než si stačíte uvědomit, že vám chybí. Více než polovinu zakázek realizuje do tří dnů a zájemci si navíc mohou připlatit za expresní servis notebooků HP, a mít zařízení zpátky doma do 24 hodin.

PODOBNÉ ČLÁNKY