Domů Doporučujeme Dokonalá péče o vozy

Dokonalá péče o vozy

0 87

Jste majiteli čerpací stanice a přemýšlíte o tom, jak rozšířit nabídku služeb? Můžete se zaměřit buď na prodej doplňkového sortimentu, zřízení rychlého občerstvení nebo vybudování automyčky. Právě tato oblast je v posledních letech v rozkvětu.

Automyčka jako investice

Automyčky rostou nejen jako součásti čerpacích stanic, ale vznikají také samostatná mycí centra, která nedisponují pouze mycími boxy pro automobily, ale nabízí také mytí kol a dokonce i speciální boxy k mytí psů. Bezkontaktní automyčky jsou doslova hitem. Vy, jakožto uživatel můžete navštěvovat buď automyčku, kterou máte zrovna poblíž, nebo můžete mít v konkrétní automyčce zakoupený speciální klíč, na kterém máte uloženou určitou finanční částku, která se vám při jednotlivých návštěvách postupně strhává. Pokud budete uvažovat o zřízení mycích boxů, pak se s jistotou můžete obrátit na společnost bkfcarwash.cz, která se specializuje na prodej automyček. Dozvíte se zde všechny potřebné informace a technické specifikace, které jsou ke zřízení automyčky potřeba. Na vás už je pak jen rozhodnutí, jakému typu automyčky dáte přednost. Bezkontaktní myčka je ideálním řešením, pro ty, kteří chtějí chránit lak svého vozu a upřednostňují šetrné čištění.

Mytí aut šetrnou cestou

Myčka disponuje několika mycími programy, samozřejmostí je používání šetrných přípravků a vysoká kvalita výsledku. Obsluha je velmi jednoduchá, takže ji zvládne opravdu každý a doba mytí se liší podle vašich časových možností. Pro rychlé očištění je možné použít jen krátký program, který odstraní nejhorší nečistoty, pro důkladné mytí si můžete navolit kompletní program včetně nanesení vosku. Součástí mycích center jsou také vysavače a tepovače, takže můžete provést kompletní údržbu vozu na jednom místě. A co jistě ocení každý zákazník to jsou příznivé ceny. Základní mytí vás vyjde na pár desítek korun.