Domů Doporučujeme Ochrana pro iPhone? Designový kryt!

Ochrana pro iPhone? Designový kryt!

0 170

Málokdy už dnes zahlédneme klasický mobilní telefon s miniaturním displejem a vystouplými tlačítky. Chytré dotykové telefony jsou mnohem rozšířenější, ale také mnohem méně odolné. Jak je ochránit?

 

Design na prvním místě

Telefon si vybíráme podle funkcí, kvalitního fotoaparátu a obsahu paměti, aby nám co nejlépe sloužil a mohli jsme ho plně využívat na všechno, co potřebujeme. Komunikaci s přáteli a rodinou, prohlížení sociálních sítí i přispívání na ně, telefonování a často i pracovní emaily a další. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější značky patří iPhone. Nejedná se o levnou záležitost a tak si na svůj iPhone většinou dáváme pozor, což se nám ne vždy povede. Stačí malá nepozornost, špatně položený mobil na kraj stolu nebo nám jednoduše vyklouzne z ruky a neštěstí je na světě. Nemusíme ale hned myslet na nejhorší, na dokonalém těle telefonu nám dokáže zkazit náladu i škrábanec. Skvělou ochranou jsou kryty na iPhone, které zabrání nepříjemným škrábancům nebo otlučeninám a zároveň dobře vypadají. Kromě ochrany tak máme možnost si svůj mobil ozdobit krytem, který se nám líbí a také ho lze kdykoli vyměnit. Není problém mít krytů několik a střídat je podle nálady nebo příležitosti.

 

Nejen pro smartphone

Ten, kdo propadl kouzlu iPodu se ho jen těžko vzdává a tak se, stejně jako u mobilního telefonu, snaží ho chránit, aby mu co nejdéle vydržel. I zde pomůže obal na iPod, který ho nejen ochrání od nečistot, ale i zlepší jeho využívání. Díky chytrým obalům si můžete svůj iPod nastavit do různých poloh, třeba ho postavit a tak pohodlně sledovat film nebo video od kamaráda. Stylový obal pak navíc i slouží jako designový doplněk.

Obaly i kryty dokážou pomoci ochránit váš oblíbený mobil, který se i díky nim lépe drží v ruce a hrozí tak nižší riziko toho, že vám vypadne z ruky. Designové kryty navíc vylepší vzhled vašeho chytrého telefonu.

PODOBNÉ ČLÁNKY