Domů Webdesign Jak si vytvořit vlastní webové stránky ve 3 krocích

Jak si vytvořit vlastní webové stránky ve 3 krocích

0 388

Ať už je Vašim cílem podělit se o inspiraci s ostatními, nebo se prosadit mezi konkurencí ve svém oboru podnikání, mohou Vám k tomu dopomoct vlastní webové stránky. Jejich založení může být velice snadné. Zvládnete to sami ve 3 krocích, aniž byste potřebovali pomoc programátora.

  1. Velice jednoduchá a uživatelsky přívětivá platforma pro tvorbu webových stránek cz zajišťuje vytvoření webové adresy spolu s hostingem na jednom místě a zdarma. V pár jednotlivých krocích se zaregistrujete, vyberete si typ webových stránek, které chcete tvořit – osobní blog, firemní prezentaci, anebo e-shop.
  2. V dalším kroku zvolte šablonu – vzhled Vaší prezentace. Na cz můžete vybírat z několika typů šablon, které nejlépe podtrhnout Váš styl a obsah stránek. Jednotlivé sekce můžete upravovat a přepracovávat, můžete změnit velikosti obrázků i písmen, stejně tak i font.
  3. Po vytvoření stránek se Vám spustí editor a vy se můžete pustit do snadného plnění webových stránek obsahem.

Při tvorbě vlastních webových stránek přes Webnode oceníte profesionální přístup a jednoduché ovládání uživatelského systému, se kterým se velice rychle naučí pracovat i úplný začátečník. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na podporu v lokálním jazyce. Klientský servis vám pomůže s jakýmkoli problémem. Přidejte se k více než 30 miliónům uživatelů Webnode z celého světa a ukažte, co ve Vás je!

Více informací najdete na www.webnode.cz     


O Webnode

Společnost Webnode je na českém trhu od roku 2008. Dnes za jejím chodem stojí více než 100 lidí, kteří se starají o bezproblémovou činnost všech stránek. Webnode nabízí vlastní doménu, hosting a množství moderních a stylových šablon, které si podle své potřeby přizpůsobí každý uživatel sám. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí si můžete svojí osobní stránku, internetový obchod anebo firemní prezentaci vytvořit i z pohodlí domova. V Česku na této platformě funguje přibližně 2,9. mil. webových stránek. V roce 2018 jich přibylo přibližně 200 tisíc