Domů Doporučujeme Lázeňská káva a Semena marihuany: Představení provizních programů

Lázeňská káva a Semena marihuany: Představení provizních programů

0 12696

Chtěli byste si vydělat peníze? Můžete si vydělat s námi díky affiliate. Jedná se o marketingový nástroj, který funguje na základě provázání stránek. Systém je založen na propagaci produktu prostřednictvím partnerů, kteří za to dostanou provizi z prodeje.

 

A proč vydělávat zrovna s námi?

Patříme mezi nejznámější a nejdůvěryhodnější značky v oblasti prodeje kvalitní výběrové kávy a konopných produktů na českém a slovenském trhu. Navíc úspěšně expandujeme do dalších Evropských zemí.

Provize je vždy sjednaná předem a je pevně daná. Pohybuje se mezi 9 až 15% z hodnoty objednávky v závislosti na kategorii produktu. Výplatní minimum je 1 000 Kč.

Pro vaše potřeby jsme připravili sady bannerů, loga a partnerských XML feed. Odkaz i banner můžete vložit jak na své webové stránky, tak i na facebookovou či instagramovou stránku. Výběr je jen na Vás. Reagujeme na individuální požadavky. Platnost cookies je 30 dnů.

Jestli nemáte možnost vystavit fakturu, provizi vám vyplatíme na základě dohody o provedení práce.

 

Jak náš affiliate program funguje?

V první řadě je potřeba si přečít informace na stránce Lázeňská káva – Affiliate, nebo Semena-marihuany.cz – affiliate

Vše začíná jakmile se zaregistrujete do našeho partnerského programu. Zavoláme vám kvůli autorizaci a aktivaci Vašeho profilu. Propagace může být provedena formou odkazů či reklamní bannerů umístěných na Vašich webových stránkách.

Díky těmto nástrojům přivedete nové zákazníky. Nejoblíbenější volbou je obrázkový banner. U toho typu propagace máte jistotu, že si ho všimne spoustu lidí. Bannery jsou připraveny v několika velikostech, včetně mobilní verze.

Po vložení zvoleného odkazu na Váš web je dobré zkontrolovat, zda je odkaz funkční. V provizním programu v položce Statistiky naleznete záznamy použití odkazu. Jakmile si Vámi přivedený zákazník zakoupí některý z našich produktů, dostanete předem domluvenou provizi.

 

Výplata provize

Ve chvíli, kdy překročíte minimální výši výplaty, můžete požádat o schválení podkladů pro fakturaci. V provizním programu v položce fakturace si požádáte o podklady k fakturaci.