Domů Doporučujeme Tisk online šetří váš čas i peníze

Tisk online šetří váš čas i peníze

0 1371

Již dávno neplatí, že kvůli vytištění propagačních letáků, katalogů, kalendářů, plakátů, vizitek apod. musíte ztrácet čas v tiskárně. Celý proces vyřídíte z pohodlí vaší kanceláře online.

 

Proč využít služby online tiskárny?

Moderní internetová tiskárna pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nejste tak omezeni otevírací dobou, kvůli které je třeba přizpůsobit své obchodní aktivity. Navíc je schopna vytisknout vám materiály v extrémně krátkém termínu. Co je další dobrou zprávou? Nemusíte nikam chodit, vše vám bude doručeno zdarma. Nedělejte si starosti, že nejste znalí grafických počítačových programů. Soubor připravíte k tisku velice snadno díky přehledným webovým stránkám. Speciálně upravený systém automaticky kontroluje soubory, zda jsou správně nahrané a připravené pro tisk.

 

Zaměřeno na letáky

Tisk letáku probíhá velmi hladce. Stačí si na www stránkách zvolit jeho parametry, co se týká formátu, typu papíru, formy potisku a povrchové úpravy. Následně navolíte množství a termín dodání. Standardní dodání je do 3 pracovních dnů, express varianta je hotová do 2 dnů. V této fázi ještě můžete porovnat jednotlivé varianty z hlediska ceny. Skvělou pomůckou pro vás bude online kalkulátor, který vám pomůže udělat si přesnou představu o výsledných nákladech. Vytištěné letáky jsou zabaleny do odolných krabic a doručeny na místo dodání v rámci celé České republiky zdarma.

 

Kvalita, na niž se můžete spolehnout

Online tiskárna je vybavena čtyřmi tiskařskými stroji, které dokáží během hodiny potisknout až 30 000 archů o velikosti 1610 × 1190 mm. Nalezneme zde rovněž stroje schopné tisknout s vysokým rozlišením. O kompletaci tištěných materiálů se postará moderní knihařská část, kde probíhá šití, vysekávání, falcování a lepení. Vše funguje jako na drátkách, nad prací strojů dohlíží vyškolený personál.