Domů Doporučujeme Vybavte si pracovnu přesně podle svého gusta

Vybavte si pracovnu přesně podle svého gusta

0 595

Už dlouho je moderní pracovat zcela nebo alespoň částečně z domova. K tomu, abyste se ve své domácí pracovně cítili pohodlně, je vhodné vybavit ji nábytkem, který nabídne dostatek úložného prostoru, ale také pohodlným kancelářským křeslem, na kterém si v průběhu osmihodinové pracovní směny neodrovnáte záda. Kvalitní nábytek z masivu nabízí internetový obchod Nábytek v kostce, kde najdete vše potřebné nejen pro svou pracovnu, ale i pro další místnosti vaší domácnosti.

 

Komfort pro dobře odvedenou práci

Abyste se netrápili shrbení nad nízkým stolem a na nekvalitní židli, kterou jste pro účely práce za stolem přinesli z kuchyně, prohlédněte si PC stoly, jejichž nabídka je bohatá. Naleznete v ní jak jednoduché stoly pouze se dvěma šuplíky pod psací deskou, ale také jednoduché stoly se šuplíky na jedné či obou stranách. Pokud pro svou práci potřebujete mnoho pracovního místa a rádi máte vše na očích, pořídit si můžete rohový stůl, který má také vyvýšenou plochu, na kterou je možné umístit monitor.

Dále se samozřejmě neobejdete bez kvalitní židle, která je pro práci za stolem u počítače určená. Kancelářská židle by měla být ergonomická, dobře přizpůsobená všem záhybům vašeho těla. Pokud si rádi opřete hlavu, pořiďte si židli s opěrkou hlavy, čímž ulevíte neustále vytížené krční páteři. Pro podložení rukou se vám v neposlední řadě budou hodit také područky, které dovolí opřít ruky v loktech.

 

Další nabídka

Kromě vybavení do pracovny si na Nábytek v kostce budete moci vybrat například kredence, kuchyňské lavice, skříně nebo botníky. Internetový obchod nabízí také kvalitní postele, které jsou dodávány bez matrace, které je však možné objednat společně.