Domů Doporučujeme Využijte kvalitní a rychlý servis iPhone Praha

Využijte kvalitní a rychlý servis iPhone Praha

0 545

Při používání mobilních telefonů se mnozí z nás ocitnou v situaci, kdy nám iPhone přestane fungovat, tzv. zamrzne, nebo nám nefunguje nabíjení telefonu, kdy nefunguje konektor, příp. máte rozbitý displej, kryt, nefunguje fotoaparát, telefon neustále hlásí kapalinu uvnitř… Závad může být velmi mnoho, a některé se můžete pokusit opravit sami. Někdy vás ale bohužel oprava iPhone nemine.

Když se nám iPhone nenabíjí

Servis iPhone nemusíme kontaktovat nebo vyhledat hned. Kupříkladu, když nám nefunguje konektor pro nabíjení iPhonu, i když je nabíječka v zásuvce, můžeme potíž zkusit vyřešit nejdřív sami. Důvodů, proč nabíjení neprobíhá, může být více. Třeba se vám zanesl konektor. Tuto závadu značí např. fungování nabíječky jen v určité poloze. Můžete jej vyčistit štětečkem nebo jehlou. Opatrně, jemně, s pomocí lampičky.

Možná je ale část nabíječky nefunkční. Ideální je vyzkoušet jinou, a když zjistíte, že nabíjení probíhá, nastal čas koupit nový napájecí kabel. Anebo u některých iPohne telefonů použijte napájecí podložku.

Když musíte do servisu

Někdy je ale Apple závada složitější a doma ji nevyřešíte. Obrátit se můžete na appleguru.cz, kde vám rádi pomohou. Pobočku najdete na Praze – Žižkově, kde mají otevřeno ve všední dny od 9 – 19 hodin. Kurýr vám ale doručí opravený telefon po celé ČR zdarma a oprava iPhone bude za vámi.

Váš telefon bude ve skvělých rukou. appleguru.cz poskytuje profesionální a rychlý servis Apple zařízení, ať už jde o iPhone, iPad, iPod, MacBook, Watch nebo Apple TV. Každý přístroj zdarma pečlivě diagnostikují a navrhnou ideální řešení s ohledem na cenu i kvalitu a potřebné úkony provedou na počkání se zachováním výrobních kvalit Apple, ať už je to výměna baterie iPhone nebo něco jiné. Pokud budou provádět více oprav, uplatňují vždy hromadnou slevu. Na všechny opravy se vztahuje záruka dva roky.