Domů SEO Ojedinělý digitální portál se zaměřením na online marketing je tu!

Ojedinělý digitální portál se zaměřením na online marketing je tu!

0 1273

Zajímáte se o marketing? Pak zbystřete! Nedávno byl totiž spuštěn nový magazín Markeťáci (Marketaci.online) se zaměřením na digitální a online marketing!

Nový internetový portál Markeťáci (Marketaci.online) na českém internetovém trhu nemá obdoby. Ani konkurenci. Kombinuje totiž prezentační portál pro marketingové agentury a marketingový magazín s profesionálně zpravovanými články postavenými postavených na osobních zkušenostech předních marketingových odborníků. To však není vše. Portál také bude průběžně zveřejňovat hodnocení rozmanitých digitálních nástrojů nacházejících své využití pro širokou škálu marketingových činností.

 

Co je cílem projektu?

Zdaleka však nejde jen o pouhé shromažďování informací o jednotlivých agenturách. Markeťáci.online jdou mnohem dál. Jsou totiž ideálním místem pro tzv. virtuální networking, tedy místem, kde i vy můžete najít vhodného, a především zkušeného markeťáka.

 

Jak to funguje?

Jednoduše. Na portálu si vytvoříte svůj profil, (který je samozřejmě zdarma), vám bude umožněn přístup k rozmanitým doplňkovým funkcím a statistikám například o interakci návštěvníků. Ty samozřejmě jsou provozovateli portálu na základě zpětné vazby průběžně doplňovány. Výhodou portálu v každém případě je, že dává stejný prostor všem agenturám. Šanci zde zkrátka mají jak malé, tak i velké marketingové firmy. Ty zde navíc jsou prezentovány konkrétními referencemi a projekty.

 

Ojedinělý online magazín

Hlavním pilířem portálu však je online magazín přinášející novinky ze světa českého digitálního marketingu, ale také spoustu praktických rad a návodů na různá témata. Dozvíte se například, jaké jsou nejefektivnější marketingové nástroje, které vám dopomohou k prosperitě a vyšším ziskům. Magazín ovšem může fungovat i jako efektivní způsob komunikace marketingových expertů, kteří si zde mají možnost předávat skutečně důležité informace. To vše firmám bezesporu pomáhá. Respektive tomu tak může být. Kvalitní marketing jim přinejmenším zajistí lepší startovní pozici na trhu. Tak ji využijte!