Domů Doporučujeme Pánská jízda stylově? Vyzkoušejte wellness pobyt!

Pánská jízda stylově? Vyzkoušejte wellness pobyt!

0 775

Možná jezdíte s partou kamarádů pravidelně nebo chystáte rozlučku se svobodou či oslavu narozenin. Důvody pro zorganizování pánské jízdy se vždy najdou. Zkuste ji spojit i s relaxem.

Vyrazit jen s mužským osazenstvem na týden dovolené nebo prodloužený víkend je oblíbený způsob, jak strávit čas s přáteli. Dámy si zatím udělají svůj program nebo si domluví program společně. Pravidelné pánské jízdy jsou skvělou možností, jak utvrdit mnohaletá přátelství a trochu si odpočinout od rodinných i pracovních povinností. Pokud zrovna přemýšlíte, kam se vydat, zkuste pobyt ve stylu pánské jízdy. Komfortní ubytování, příjemné prostředí a především dostatek času na zábavu i odpočinek a probrání všech důležitých životních událostí. Naplánujte si cyklovýlety po okolí a po návratu si dopřejte výbornou večeři a něco dobrého na zapití nebo se setkejte u grilu. A zkuste i wellness, není jen pro ženy.

Většinou jsou to právě ženy, které hledají vířivky a masáže, které představují dokonalý relax. Nechat o sebe pečovat a se muži většinou ostýchají, ale příjemná lázeň nebo masáž udělají dobře i jim. Zkuste tentokrát na pánskou jízdu vyrazit někam do lázní a kromě aktivního sportu si užít i relax. Wellness pobyty v Karlových Varech vám pomohou načerpat novou energii a uleví od bolestí zad a dalších neduhů, které vás třeba trápí. Nemusíte hned začít pleťovou maskou, masáž unavených nohou a namožených svalů ale málokdo odmítne. A pokud jste všichni milovníci piva, máte vyhráno. Pivní pobyt v Černé Hoře vám splní sny, koupat se budete v pivu a zároveň ho i pít nebo si vyzkoušíte chmelový zábal. Wellness nemusí být jen o okvětních plátcích růže a vůni levandule, ale právě i chmele, piva a s výborným jídlem.

Připravit se musíte jen na to, že vám drahé polovičky budou závidět, protože i pivní koupele jsou vhodné pro ženy. Tak je po návratu ze své pánské jízdy pro změnu pošlete na jejich, tentokrát dámskou jízdu, také do lázní.