Domů SEO Proč nechat návrh webu na odbornících, i když byste ho zvládli sami

Proč nechat návrh webu na odbornících, i když byste ho zvládli sami

0 897

Pohybujete se v oblasti IT, sice neděláte přímo weby, ale jste si jistí, že byste vlastní web vytvořit dokázali? Je to velmi pravděpodobné. Přesto byste tuto činnost měli nechat raději na odbornících. Proč?

Jedna věc je vytvoření webových stránek a druhá tvorba webu, který zaujme na první pohled a pomůže vám skutečně vydělávat. Sami si zodpovězte následující otázky:

  • Jste schopní vytvořit plně responzivní web?
  • Dokážete navrhnout moderní webové stránky?
  • Máte dostatečné znalosti SEO?
  • Nezabralo by vám příliš času učit se všechny technologie?

Poslední otázka je obzvlášť důležitá. Ve snaze ušetřit nakonec můžete o peníze spíše přijít – tím, že tvorbou webu na vlastní pěst ztratíte spoustu času.

 

Nechte si zařídit web od A až do Z

Návrh webu, jeho zpracování i dostání do povědomí zákazníků, tedy od prvotního nápadu až po kvalitní SEO. Tohle všechno vám může zařídit jediná firma, pokud si ji dobře vyberete. Úspora času je v takovém případě značná. Jednáte pouze s jedním člověkem, který pochopí vaše potřeby a poté vám zpracuje web na míru. Sami nic neřešíte, nemusíte nic zkoumat, učit se ani vymýšlet. Profesionál se vžije do vaší role a postará se o tohle všechno za vás. Jediné, co musíte dodat, jsou nějaké podklady, tedy fotografie, logo, texty apod.

 

Obraťte se na ty, kdo mají zkušenosti

Došli jste k závěru, že bude asi nejlepší nechat si zpracovat web odborníky, teď už jen zbývá ty odborníky najít? Nesnažte se ušetřit, vyhněte se podezřele levným nabídkám – pravděpodobně by dopadly dost podobně, jako kdybyste se snažili zpracovat web vlastními silami.

Můžete se obrátit například na www.antee.cz. V ANTEE mají 20 let zkušeností, zpracovali přes čtyři tisíce webů a na holičkách každopádně nenechají ani vás. Tvorbu každého webu řeší na klíč a individuálně, funkčnost šijí na míru a nabízí i zmiňovanou SEO optimalizaci.