Domů Doporučujeme Hledání nábytku zaznamenalo malou revoluci

Hledání nábytku zaznamenalo malou revoluci

0 857

Zařizujete nový dům, byt, nebo chcete jen obměnit pár kousků starého nábytku? Ve všech případech vám dobře poslouží praktický srovnávač Favi.cz.
Každý chceme nakoupit pokud možno co nejvýhodněji, tedy za co nejmenší peníz. Aniž by však tratila kvalita daného produktu. K tomuto cíli vede hned několik cest. První je, že budeme obcházet jednotlivé kamenné obchody a obchodní domy. Srovnávat sortiment i ceny. To samé nás čeká ve virtuálním světě internetu. Surfování, procházení nabídek jednotlivých e-shopů a ukládání vybraných produktů do speciálního souboru. Pak tu ale je ještě třetí možnost, a to ze všeho nejlepší. Internetový srovnávač nábytku Favi.cz. Ten totiž tento předvýběr učiní za vás.

 

FAVI slaví úspěch i v Evropě

“Když hledám nábytek, začínám na Favi. Najdete tam nábytek. Hodně nábytku.” Kdo by si nevybavil reklamu na jeden z neznámějších srovnávačů. Tato reklama oslovila statisíce dnes spokojených zákazníků. I oni se mimochodem zapříčinili o to, že FAVI nedávno obsadilo čtvrté místo v žebříčku Deloitte Fast 50 nejrychleji rostoucích technologických firem střední a východní Evropy.

 

Šetřete časem i penězi

Necelý půl rok stačil FAVI k tomu, aby změnilo způsob nakupování a zařizování domácností nejenom v Česku, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Chorvatsku. Není se čemu divit. Tento internetový srovnávač jim totiž šetří čas i peníze. Ten český momentálně sdružuje více než tisícovku e-shopů specializovaných na prodej nábytku. A vyhledávání zboží je rychlé a intuitivní. Do vyhledávače například zadáte pojem křeslo a systém vám okamžitě nabídne všechna křesla z e-shopů, které má pod svými křídly. A těch rozhodně není málo.

 

Vše začíná nápadem

Jan Zajíc a Radomír Hejl zkrátka přišli s něčím, co tu doposud nebylo a po čem existovala poptávka. Vyhledávač se na českém trhu velmi dobře uchytil a dařilo se mu do té míry, že se stal součástí investiční skupiny Pale Fire Capital SE a ani v budoucnu se nehodlá držet při zemi. Jen tento rok mají provozovatelé portálu v plánu expanzi hned na deset západních trhů, jako jsou Švédsko, Itálie, Velká Británie as Portugalsko. Tak držíme palce.