Domů Doporučujeme S rozšířením vzdělání v oblasti Sales management vám pomůže Cardiff Academy

S rozšířením vzdělání v oblasti Sales management vám pomůže Cardiff Academy

0 113

Získávejte kontrolu nad svým týmem s lehkostí. Dosáhněte špičkových výsledků ve svém oboru a plně si vychutnejte svůj profesní růst. Studujte na Cardiff Academy program Sales management, kde se naučíte dokonale pracovat s nástroji pro podporu prodeje, načerpejte obchodní, prodejní dovednosti a mnoho dalšího. Více informací o studijním oboru naleznete v článku.

Studujte z pohodlí domova

Studijní program MBA probíhá online formou. Pokud jste jedním z těch, kdo nemá čas na pravidelné cesty do učebny kvůli pracovním nebo rodinným závazkům, máme pro vás skvělou zprávu. Nyní máte možnost zvýšit své vzdělání a dosáhnout kariérního úspěchu, aniž byste museli opouštět pohodlí vašeho domova. Celkově lze online výuku přirovnat k prezenční či kombinované, jen s rozdílem, že tato je více flexibilní. Všechny studijní podklady, sylaby a knihovna jsou rovněž dostupné zcela online.

Studijní program trvá dvanáct měsíců a můžete s ním začít kdykoliv – není nutné čekat na nový semestr. Jistě vás také potěší fakt, že se nemusíte podrobovat přijímacím zkouškám. Program se skládá z deseti předmětů, které jsou rozděleny do dvou semestrů. První polovina jsou předměty povinné a druhá polovina jsou volitelné předměty.

Jaké vědomosti si osvojíte

Studenti MBA programu Sales management se naučí efektivně pracovat s jednotlivými fázemi prodejního cyklu, a také to, jak je pomocí různých technik zdokonalovat. Důraz je také kladen na zlepšení prezentačních a prodejních dovedností. Naučíte se základy řízení vztahu se zákazníky, postup při tvorbě podnikové strategie a mnoho dalšího. Pro více informací navštivte stránky cardiffacademy.cz, kde zjistíte veškeré důležité informace, seznámíte se s profesionálním lektorským týmem a také můžete podat nezávaznou přihlášku.