Domů Doporučujeme Vánoční dárky pro muže na poslední chvíli

Vánoční dárky pro muže na poslední chvíli

248 19021

Štědrý den a s ním čas vánoční se nezadržitelně blíží a Vy jste se stále nerozhodla, jakým dárkem letos pod stromečkem potěšíte Vašeho partnera? I na poslední chvíli můžete koupit hezký vánoční dárek na internetovém portále Firmy na zážitky. Najdete na něm totiž spoustu tipů na dárky k Vánocům i pár dní před Štědrým dnem.

 

Projížďka v BVP jako vánoční dárek pro muže

Vánoční dárky od Firmy na zážitky jsou plné originálních nápadů a vyvolají radost i v tom nejnáročnějším muži. Navíc z dárků od společnosti Allegria vyzařuje láska, jakou k obdarovanému chováte. Muži všeobecně rádi řídí automobily, jinak tomu pravděpodobně nebude ani u toho Vašeho. Firma na zážitky nově připravila zážitek v podobě projížďky v obrněném transportéru BVP. Poukázku je možné zakoupit zde www.firmanazazitky.cz/projizdka-v-bvp-pro-dva. Projet se s ním bude moci obdarovaná osoba po drsném terénu bývalého vojenského tankodromu. Nenajde-li u sebe dostatek odvahy k samotnému řízení, může si zážitek užít jako spolujezdec a nechat se pouze svézt. Přitom bude mít dostatek času pozorovat okolní terén. Při projížďce v BMP pro dva zažije legraci, napětí i dobrodružství. Dvouhodinový zážitek je možné zakončit prohlídkou rozsáhlého vozového parku, kde je možné vidět opravdové rarity v oblasti vojenské techniky.

 

Nechejte se inspirovat také jinými vánočními dárky pro muže od Firmy na zážitky

Vánoční dárek pro muže se však může nést také v daleko mírumilovnějším duchu. Milovanou osobu tak můžete potěšit například voucherem na rodinný výlet do Aquapalace v Praze a užít si poklidné chvíle také s vašimi dětmi. Muži vyhledávající adrenalin jistě nepohrdnou možnost stát se pilotem Airbusu A320 nebo si vyzkoušet na vlastní kůži indoor skydiving. Romantickou atmosféru můžete vyvolat relaxací v římských lázních.

248 Komentováno

Okomentujte článek