Domů Doporučujeme Zbavte se nepotřebné elektroniky a dostaňte zaplaceno

Zbavte se nepotřebné elektroniky a dostaňte zaplaceno

0 591

Vrhli jste se na podzimní úklid, když v tom jste doma objevili nepotřebnou elektroniku? Starý laptop, nefunkční tablet, vyřazený monitor, váš první mobilní telefon nebo třeba roky nepoužívanou herní konzoli? Je vám líto tyto věci vyhodit, ovšem doma už je skladovat také nechcete? Pak svou nepotřebnou elektroniku prodejte e-shopu Růžovka.cz.

 

Elektroniku už nemusíte jen vyhazovat

Stačí svou elektroniku vyfotit a fotografie zaslat e-shopu Růžovka.cz pomocí jednoduchého formuláře. Pracovníci tohoto internetového obchodu se na vaše fotografie podívají a zhodnotí, zda je vaše nepotřebná elektronika ještě použitelná či nikoliv.

Pokud bude vaše stará elektronika vyhodnocena jako použitelná, můžete ji zanést na adresu Růžová 1522/16 Praha 1, naproti hlavnímu nádraží v Praze. Před realizací samotného obchodu zde potom pracovníci danou elektroniku diagnostikují, zda je ještě funkční. Časová náročnost tohoto úkonu se liší, ale většinou se jedná o pár dnů. Díky tomu budete mít 100% jistotu, že nevyhazujete ještě použitelné zboží, které může někomu dobře posloužit.

 

Růžovka.cz – Výkup elektroniky v Praze

Pokud bude vše v pořádku, bude od vás elektronika odkoupena. Nejen tedy, že nevyhodíte stále ještě funkční zboží, ale zároveň získáte nějaké peníze zpět.

Zde si navíc rovnou můžete pořídit nové vybavení ke svému počítači. Na e-shopu Růžovka.cz najdete vytuněné PC sestavy, kvalitní LCD monitory či notebooky do práce i do školy.

PODOBNÉ ČLÁNKY