Domů Hardware Repasované servery = zajímavá alternativa

Repasované servery = zajímavá alternativa

0 1485

Pravidelná výměna serverů je pro fungující firmu velmi důležitá. Všichni víme, že je to také velmi nákladná investice. Věděli jste ale o možnosti repasované výpočetní techniky? V ideálním případě se může jednat o velmi zásadní finanční ulehčení. Na toto řešení pomalu přechází mnoho českých zákazníků, vyzkoušejte to také!

 

Repasovaná výpočetní technika

Výpočetní technika jde velmi rychle kupředu. Nicméně často nepotřebujeme nebo si nemůžeme dovolit vždy to nejnovější a nejvýkonnější řešení. Upřímně často za to cena ani nestojí, neboť starší modely zas tak moc nezaostávají. Je to podobné jako s automobily. S repasovanými servery to ale funguje mnohem spolehlivěji než s automobily. Zařízení je totiž mnohem pečlivěji kontrolováno a případně jsou komponenty nahrazeny novými.

V ČR fungují také velmi kvalitní e-shopy s tímto zbožím. Za poslední rok se repasovaného zboží podle statistik prodalo za cenu přes 50 miliónů korun. Zákazníci si české prodejce chválí dokonce více než domácí pobočky zahraničních firem.

 

Poradenství

Před koupí se ale samozřejmě nebojte zeptat prodejce na všechny důležité otázky. Konzultace v předprodejní fázi je zkrátka v tomto oboru velmi důležitá. Servery jsou různé a každý se hodí pro jiný druh použití. Poradenství je proto u každého e-shopu naprostou samozřejmostí a je vítáno.

PODOBNÉ ČLÁNKY