Domů Software Ovladač Bluetooth pro HP 625 s Windows 8

Ovladač Bluetooth pro HP 625 s Windows 8

190 23186

Vlastníte-li notebook HP řady 625 a rozhodli jste se pro upgrade systému z Microsoft Windows 7 na operační systém Microsoft Windows 8, kromě základních problémů s přechodem na nový systém vás může čekat i nemilé překvapení s Bluetooth.

Téměř všechny potřebné ovladače totiž ve Windows 8 nainstalujete, pokud stáhnete origiální ovladače ze stránek podpory přímo od výrobce HP ve verzi pro Windows 7 (odkaz na stránky podpory). Při instalaci je vhodné nastavit režim kompatibility s Windows 7. Jediným ovladačem, který se nenanistaluje, je právě ovladač na Bluetooth.

V systému půjde Bluetooth zapnout i vypnout, půjde vyhledat zařízení, ovšem ne vždy se podaří uskutečnit přenos souborů (což je asi to nejdůležitější, co byste u Bluetooth čekali). A to nemluvě u možnosti využívání Bluetooth periferií. Tento problém se však netýká pouze modelu HP 625, ale celé řady dalších notebooků (HP Pavilion, i jiných značek, např. Lenovo).

Postup k vyřešení problému je poměrně snadný. Program, který sám detekuje typ Bluetooth, stáhne a nainstaluje příslušný ovladač, nalezneze přímo na stránkách podpory společnosti Broadcom. Doporučuji spustit jako Správce.

190 Komentováno

Okomentujte článek