Domů Internet Postavte se na vlastní, tvorba e-shopu na míru

Postavte se na vlastní, tvorba e-shopu na míru

0 60577

Postavte se na vlastní, tvorba e-shopu na míru

Máte už dost tvrdohlavého šéfa, který nedokáže ocenit vaší snahu?Chcete se postavit na vlastní nohy a vyzkoušet si podnikání v ostrém slova smyslu? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu a máte zájem o svůj vlastní projekt, mohla by vás zajímat tvorba internetového obchodu na míru. V takovém případě je dobré vsadit na renomovanou společnost, která má za sebou mnohaleté zkušenosti.

 

Tvorba e-shopu, nejde jen o design

Velké množství agentur spoléhá na neznalost zadavatele a opírá se pouze o líbivý design. Následně je předán e-shop bez jakékoliv SEO etiky a navíc s velmi složitou administrací.  Atomer je v tomto úplně jiný. Založení internetového obchodu vám nezabere více jak několik málo minut.

Práci v přehledné a zároveň intuitivní administraci si okamžitě oblíbíte. Vaši zákazníci si nakupování ve vámi vytvořené virtuální prodejně oblíbí a budou se rádi vracet. Systém Atomer hledí především na smysluplnost a maximální přehlednost, proto je natolik populární.

 

Cena internetového obchodu

Díky mnohaletým zkušenostem získáte přehlednou internetovou prodejnu bez jakýchkoliv problémů. Virtuální prodejna vytvořená pod zastřešením systému Atomer bude pro vás vydělávat úplně sama. Dokonce se nemusíte stresovat pravidelnou platbou za měsíční využívání služeb. Vše funguje na principu dobíjení kreditu, takže platby za jednotlivé funkce a provoz máte pod kontrolou. Cena e-shopu je ve vaší režii.

Každý e-shop vytvořený v systému Atomer si můžete nastavit podle svých individuálních potřeb. Nikdy neplatíte za to, co momentlně nevyužíváte. Vytvořte si tak optimální podmínky k vašemu podnikání.

 

Jednopruduktový e-shop

Jednoproduktový e-shop si oblíbí každý, kdo hledá jednoduché řešení k prodeji svého produktu. Vše je proloženo velmi jednoduchým způsobem prodeje. E-shop je samozřejmě propojitelný s nejznámějšími sociálními sítěmi, které rapidně zvedají prodejnost zboží. Vytvoření jednoproduktového e-shopu nezaere více jak několik málo minut.

Pokud vás zajímají i další informace o službách společnosti Atomer, navštivte jejich stránky na adrese www.atomer.cz

Žádný komentář

Okomentujte článek