Domů SEO SEO specialistům usnadní práci nástroj SEMOR

SEO specialistům usnadní práci nástroj SEMOR

0 1415

Pokud se zabýváte online marketingem, konkrétně pak optimalizací pro vyhledávače, neobejdete se bez několika nástrojů. Potřebujete měřit pozice, hlídat odkazy a získat kompletní přehledy? V takovém případě vás nadchne SEMOR. Jedná se o velice oblíbený SEO nástroj, do něhož vkládají důvěru i opravdoví profesionálové v tomto oboru. V následujících řádcích vám ho představíme podrobněji.

V první řadě vám SEMOR umožňuje měření pozic, a to buď pravidelně v intervalech, nebo manuálně podle potřeby. Uvidíte nejen pozici ve výsledcích vyhledávání na dané klíčové slovo, ale také se vám zobrazí pozice konkurentů, abyste si udělali reálnou představu o tom, kdo je před vámi.

 

SEMOR vám hlídá odkazy a kontroluje on-page

Do systému si můžete vložit odkazy, přičemž SEMOR je bude každých šest dnů kontrolovat a posílat vám report o jejich stavu. Docela rychle se tak dozvíte, jestli nebyly URL adresy upraveny, smazány a podobně. Předejdete problémům. Stejně tak vám pomůže s kontrolou nadpisů, popisků a dalších parametrů, jež jsou v SEO velice důležité.

SEMOR vám poskytne přehledy z naměřených dat, takže budete mít k dispozici průměrné pozice, porovnání pozic napříč různými obdobími a skóre viditelnosti.

 

SEMOR nabízí speciální akci

Jestliže se chcete zaregistrovat, pokud to stihnete do konce února, získáte zajímavou cenu. Speciální tarif dostanete za 1 000 korun na rok. V rámci daného tarifu můžete spravovat tři projekty, měřit pozice pro sto slov každé čtyři dny, kontrolovat a evidovat až pět stovek odkazů a kontrolovat 50 URL adres u každého projektu den co den.

Tak neváhejte a vyzkoušejte SEO nástroj, jenž vám usnadní spoustu práce a ušetří ještě více času. Za jeho vznikem stojí Vít Michálek, který je připraven vám případně i pomoci a odpovědět na vaše otázky.