Domů Doporučujeme MBA: proč ho potřebujete i v oblasti IT?

MBA: proč ho potřebujete i v oblasti IT?

0 1744

Když chcete patřit ke špičce v oboru, je pro vás titul MBA naprostou nutností. Master of Business Administration je mezinárodně uznávaný profesní titul a jen málokterý manažer nebo vedoucí pracovník se bez něj obejde. Co obnáší a co vám přinese?

MBA studium je forma postgraduálního vzdělání, které svým studentům rozšiřuje informovanost a kvalifikaci a seznamuje s novými trendy v daném oboru. Studium je velmi efektivní a časově flexibilní. Jeho hlavní výhoda je propojení teorie s praxí a tedy vše, co se naučíte, budete moci ihned vyzkoušet a aplikovat ve své práci. Probírat budete reálné příklady z reálných firem včetně návrhů řešení a je tak možné řešit třeba i problém přímo z vaší firmy. Studium MBA v Business Instititu, jedné z nejprestižnějších škol v naší republice trvá rok, je plně v češtině a probíhá kombinovanou formou. Není tedy nutné se vzdát své kariéry a vrátit se do školních lavic, naopak. Výuka formou e-learningu vám umožní studovat v době, která vám vyhovuje a máte na učení čas a pravidelná lektorská setkání vám umožní setkat se s odborníky a osobnostmi z oboru.

Právě v oblasti IT technologií, kde jde vývoj neustále dopředu velmi rychle, je potřeba se zlepšovat, zdokonalovat své dovednosti, orientovat se v nových trendech a také je umět aplikovat v praxi. Program MBA Řízení informačních technologií je určen speciálně pro ty, kteří zodpovídají za správu systémů a technologií. Studium vám rozšíří znalosti v informačních systémech, testování IT aplikací a služeb, pomůže vám dokonale se v oboru zorientovat a naučíte se mnoho dalších dovedností z praxe. K dispozici máte po celou dobu studia online knihovnu a veškeré studijní materiály, učit vás budou top lektoři, kteří často sami zastávají vysoké manažerské pozice. Získáte také mnoho cenných kontaktů a osobních vazeb.

Studium není určeno jen pro vrcholové manažery, ale také střední management, vedoucí pracovníky a každého, kdo se chce v kariéře posunout a získat lepší pozici. Díky studiu získáte lepší znalosti a zkušenosti a také schopnost je využívat v praxi. Mezinárodní titul MBA otevírá dveře k novým pracovním příležitostem a prestižním místům u nás i v zahraničí a profesně vás posune.

Nový cyklus začíná na Business Institutu již 15. 3. 2020 a tak máte nejvyšší čas přihlásit se ke studiu MBA a vykročit ve své kariéře tím správným směrem.