Domů Webdesign  Tvorba webových stránek nikdy nebyla jednodušší. A levnější!

 Tvorba webových stránek nikdy nebyla jednodušší. A levnější!

0 1094

V podstatě všechny firmy mají jedno společné – neobejdou se bez funkčního, moderního, přehledného a v mnoha případech i vydělávajícího webu. Cesta k němu je naštěstí snazší, než se někteří podnikatelé domnívají.

Není tomu tak dávno, kdy byla tvorba webu monopolem vybraných webdesignérů, kteří si za ni nechávali poměrně draze zaplatit. Ještě před několika lety se řada firem dokonce byla nucena kvůli webovým stránkám zadlužit. Tyto doby naštěstí skončily v propadlišti dějin. Například webové řešení postavené na platformě WordPres vás vyjde na několik tisíc korun.

 

Zvažte platformu WordPress

Toužíte po funkčním webu ve vysoké kvalitě, avšak za přijatelné peníze? Pak je pro vás platforma WordPress přímo ideální. Přinese vám ověřený a do budoucna snadno rozšiřitelný systém, do něhož snadno zapojíte další firmy i programátory. Systém s bohatými možnostmi řešení na míru. Na svém webu, který si navíc budete moci snadno upravovat, přizpůsobovat a modifikovat, tak můžete mít kalkulačku, různé aplikace, blogy i jednoduché podweby.

 

Tvorbu webu svěřte specialistům

Že si takový web nedokážete postavit sami? Ani nemusíte. Tuto práci svěřte profesionálům ze společnosti AJAS Corporation, s.r.o., který vám web na platformě WordPress postaví. A k tomu vám jej mohou spravovat! To vše za rozumný peníz, jehož výše je přímo závislá na objemu objednaných služeb.

 

E-shop za 20 tisíc? Ano, jde to!

Základní web s jeho administrací, základními funkcemi a SEO vás bude stát zhruba 7500 Kč. Na dvojnásobek vás vyjde web pokročilý s analýzou zákazníka a konkurence, jazykovými mutacemi, texty a popisy. A je-li vaším snem provozování e-shopu, které jsou v současné době v kurzu, připravte si částku zhruba 20 tisíc Kč.

 

Nepodceňujte ani online marketing

A pokud budete mít zájem svůj web dostat do širokého povědomí veřejnosti, tedy k co největšímu množství lidí, rozhodně doporučujeme k tomu zvolit nějaký z mocných nástrojů online marketingu. I ty v AJAS Corporation ovládají na výbornou, ať již se jedná o zmíněné SEO či PPC reklamu. Tak, ať se vám daří!