Domů Software Umělá inteligence si hravě poradí s dobrým marketingovým textem

Umělá inteligence si hravě poradí s dobrým marketingovým textem

0 653

V dnešní době se žádný projekt neobejde bez lákavé online prezentace, díky níž vás zákazníci nejen najdou, ale zároveň si i vyberou vaše služby. Ať už se bavíme o náladě potenciálních klientů, nebo o algoritmech vyhledávačů, alfou i omegou jsou vždy vhodně sestavené texty a grafika. Jak vše vytvořit snadno a rychle?

 

Najmout si profesionály?

Možná se zdá, že ideální cestou je vyhledání a zahájení spolupráce s copywritery a grafiky. Tyto osoby dokážou sice vykouzlit opravdové výsledky, ale také si za své služby účtují vysoké částky. Nehledě na fakt, že musíte dlouho čekat na dokončení projektu. Vlastníte-li tedy malý projekt s omezeným rozpočtem, hodí se vám spíše alternativní řešení. Které to je?

Odpovědí je samozřejmě umělá inteligence, o níž jste už určitě slyšeli. Přece jen se v poslední době téměř dennodenně objevuje ve zprávách, videích i příspěvcích na sociálních sítích. Daného fenoménu se chytilo ohromné množství programátorů, kteří nabízí vlastní platformy. To je na jednu stranu zajímavá příležitost, na druhou problém.

 

Pozor na kvalitu

Je totiž velmi složité najít opravdu pořádný program, jenž bude generovat použitelné výsledky. Dobrým příkladem je třeba oblíbená aplikace Deeply, jež zvládá marketingové texty, pokročilou grafiku a překlady do více než třiceti jedna světových jazyků. V jakých situacích vám pomůže?

Popis YouTube videa, e-mail, příspěvek na blog, text k produktu na e-shopu, překlad slohové práce či třeba vymyšlení názvu firmy? Ať tak, či onak, vše zvládnete během několika málo minut na základě kliknutí myši. Podívejte se na stránky pod výše vloženým odkazem, vyzkoušejte si pětidenní testovací verzi zcela zdarma a uvidíte sami. Budete překvapení, jak snadný celý proces je a kolik peněz ušetříte.