Domů Hardware USB disky jako reklamní předměty

USB disky jako reklamní předměty

467 34251

USB flash disky již dávno nejsou pouhé strohé hranaté krabičky, na které se vejde pár dokumentů. Nyní již zcela nahrazují starší média typu CD a DVD. Všechny nové počítače podporují jejich připojení a nemůže tedy nastat problém s kompatibilitou zařízení. Jsou také mnohem skladnější a lze je využít také právě jako reklamní předmět. Jsou k tomu předurčeny již svou nízkou cenou. Dále je také možné si nechat vytvořit USB flash disky přímo na míru, tedy alespoň co se tvaru a potisku týče. 

Chtěli byste vědět, jaká firma je schopna vám tyto reklamní flash disky dodat? Já bych mohl zmínit například USBmedia.cz. Můžete si od nich například nechat dodat USB flash disky s přívěskem na klíče, které budou nést jasná firemní loga a případně budou vyhotovena v požadovaném tvaru. Není tedy problém vyrobit třeba USB panáčky, listy či auta. Vše záleží opravdu jen na zadání od vás, tedy od klienta.  Samozřejmě, že před samotným vyhotovením obdržíte 3D návrhy USB disků. Teprve po jejich odsouhlasení dochází k samotnému vyhotovení.

USBmedia Reklamní disky je možné objednávat pouze ve větších sériích. Je samozřejmé, že firma nebude vytvářet pouze jeden prototyp, protože by to bylo naprosto neekonomické. Dále jakmile dodáte jasné instrukce a požadavky, bude vyhotoven ukázkový vzorek. Když sním budete spokojeni, mohou být i ostatní flash disky dodány do 14 dní. Následně je můžete dát jako malý dárek zaměstnancům firmy či obchodním partnerům.

467 Komentováno

Okomentujte článek