Domů Internet Webhosting s neomezeným provozem a SSL certifikátem je nutnost!

Webhosting s neomezeným provozem a SSL certifikátem je nutnost!

0 1094

Chcete prezentovat své služby nebo zboží na internetu? V tom případě určitě máte jasno, že potřebujete kvalitní webhosting – protože vzhled prodává, jinak tomu nikdy v historii snad ani nebylo a nebude. A když chcete, aby se věhlas o vaší firmě rozšiřoval, musíte si dát záležet na tom, jak vypadá v online prostoru.

Už jen proto, že mimo vaši ulici nebo vaši obec či město se nikdo nebude dívat na nic jiného než na oficiální webové stránky. Špatně připravená prezentace znamená takřka jistotu, že se ochudíte třeba i o tisíce klientů. A tohle přeci žádný skutečný podnikatel nechce…

 

Registrace domény a také každoroční platba

Samozřejmě, webhosting dneška znamená, že budete mít na výběr z několika balíčků a zcela svobodně se mezi nimi můžete rozhodnout. Poskytovatelé se snaží, aby byl ve všem přehled už na začátku a sjednocují proto platby do jedné položky – výjimkou je například registrace domény, jež se platí zvlášť. Ale jde také o jednorázový poplatek, takže jej nebudete řešit už nikdy v budoucnu. Co naopak řešit budete, je roční platba za webhosting, která se může hodně lišit. Záleží na službách, které si objednáte, dostat můžete i zajímavý balíček přesně na míru.

Za stránku, kde bude minimum úprav, bude si vyžadovat jen hodně málo prostoru a nebude mít zase tolik návštěvníků, můžete dát třeba jen symbolickou částku – třeba i výrazně méně sto korun měsíčně. Naopak u profesionálně vybaveného webu, se kterým máte velké plány, jdou náklady i do tisíců za kalendářní měsíc. Záleží i na počtu emailových adres, které chcete mít k dispozici. A pozor, rozhodně to chce i SSL certifikát, bez kterého se můžete dostat s provozem do problémů. Hackeři totiž nikdy nespí a zabezpečení je nutné řešit až v první řadě.

PODOBNÉ ČLÁNKY

0 564