Domů Internet Pohodové nakupování s VIP vouchery od Firmy na zážitky

Pohodové nakupování s VIP vouchery od Firmy na zážitky

0 1756

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám nebo hledáte dárek pro novomanžele? Ať už hledáte dárek k jakékoliv příležitosti, VIP vouchery od Firmy na zážitky jistě uspokojí Vaši poptávku.

 

VIP vouchery od Firmy na zážitky

Název společnosti Firma na zážitky slyšel alespoň jednou snad každý z nás. Možná jste prostřednictvím tohoto zábavního portálu prožili nejeden příjemný okamžik a na vlastní kůži vyzkoušeli nejeden adrenalinový zážitek. Firma na zážitky teď nově přináší VIP vouchery, díky nimž můžete nakoupit u velkého spektra obchodních značek. Kvalitní oblečení na dospělé i děti koupíte u oblíbené oděvní značky H&M či v C&A. Moderní vybavení do domácnosti či kanceláře vyberete bez stresu v Kice. Při koupi nové televize můžete použít Datart kartu. Seznam všech obchodních značek, které se rozhodly spolupracovat s Firmou na zážitky, objevíte zde www.vipvoucher.cz.

 

Jak uplatnit Alza dárkový poukaz?

VIP voucher se tak mohou stát milým dárkem pro všechny, na nichž Vám záleží. Alza dárkový poukaz se tak může stát vhodným dárkem pro ty, kteří se rádi obklopují moderní elektronikou. Voucher je možné uplatnit také na zahradní nábytek, sportovní vybavení, hračky či parfémy a šperky. Voucher lze nabít finanční částkou 1000 či 400 Kč. Výhody VIP voucheru lze čerpat v plné výši nebo jen z určité částky. Hodnota voucheru se odečte z celkové hodnoty nákupu. K tomu, abyste mohli slevu upotřebit, je zapotřebí zadat v košíku voucher do políčka Slevový/ Dárkový poukaz. Nakupování prostřednictvím VIP voucherů pro Vás bude stejně velkou zábavou jako možnost prožít s Allegrií některý z jejích jedinečných zážitků.

PODOBNÉ ČLÁNKY

0 564