Domů Hardware Reprosoustavy Dexon Largo pro váš skvělý zážitek z filmu i hudby

Reprosoustavy Dexon Largo pro váš skvělý zážitek z filmu i hudby

0 436

Pokud znáte soundbarry, vězte, že v porovnání s reprosoustavou Dexon Largo jde o slabý odvar toho, jak si můžete zvuk přehrávat. S Largo získáte jak výborný zvuk, tak skvělý styl, dokonalý vzhled a řadu ocenění, to vše za výbornou cenu.

 

Reprosoustavy českého výrobce

Český výrobce Dexon označil svou modelovou řadu reprosoustav Largo. Ve své cenové kategorii nastavují laťku designu i zvukového projevu o kus výš, než je zvykem. Více než roční vývoj je znát, výsledek je v porovnání s nabídkou konkurence naprosto skvělý, a to i v porovnání s dražšími značkami.

Vzhled je luxusní i praktický zároveň. Horní a přední stěna matně černá, potažená speciální fólií v imitaci kůže, která zaujme každého. Boční a zadní stěny jsou tmavě hnědé s barevným nádechem třešňového dřeva. Nechybí moderní zabolené hrany, které minimalizují difrakční jevy. I nakloněná přední stěna je designovou vychytávkou, slouží zároveň pro vyrovnání fázových posuvů zvuku. V každém balení je i odnímatelný přední rámeček s průzvučnou tkaninou černé barvy.

 

Seznamte se blíže

Ozvučnice jsou konstruovány z 20 mm M DF s několika příčkami a vyztužením. Počítejte s vytlumením speciálním akustickým materiálem a bassreflexovými nátrubky se zaoblením z obou stran. Basové reproduktory mají polypropylénovou membránu s polygumovým závěsem, jež skvěle tlumí. Středobasový používá speciálního tvaru prachovky pro rozšíření frekvenčního rozsahu. Výškový reproduktor má textilní kalotu. Reprosoustavám nechybí ani masivní šroubovací svorky.

Ze zvuku budete jistě nadšeni. Skvělá je i zvuková vyváženost, žádné zaduněné basy, ucinkané výšky nebo zastřené středy. U Dexon Largo vás čeká zvuková kvalita, čistota projevu a zvuk, jež vás bude bavit i po hodinách poslechu. Práce reprosoustavy lze hodnotit ryze pozitivně a kladně.

Více informací o reprosoustavách Largo najdete na těchto stránkách.

PODOBNÉ ČLÁNKY