Domů Doporučujeme S mobilním stánkem můžete zaujmout každý den na jiném místě

S mobilním stánkem můžete zaujmout každý den na jiném místě

0 36168

Prodejní stánky se objevují čím dál častěji ve velkých obchodních centrech. Kromě klasických obchodních jednotek se ve společných prostorách umisťují takzvané shop in shop stánky.

 

Prodejní stánky, které zaujmou

Jedná se o krátkodobá prodejní místa, určená buď k rychlému zviditelnění konkrétní značky nebo produktu, nebo k prodeji doplňkového zboží. Stánky je možné vyrobit a přizpůsobit plně požadavkům klienta. Rozmanitost materiálů, které je možné použít ke stavbě stánku je široká. Je možné použít plexisklo, dřevo i kov. Protože je u výroby možné použít i laserové řezání plastu, mohou být výsledné tvary stánku více než neobvyklé tak aby přilákaly co nejvíce zájem potencionálních klientů. Význam a nepřehlédnutelnost stánku zajistí i dobré osvětlení případně světelná reklama. Výroba světelné reklamy je velmi precizní záležitost a je potřeba velmi pečlivě připravit návrh výsledné podoby, stejně jako u celého stánku. Důležitý je i správný výběr materiálů.

 

Jak vybírat vhodný materiál povrchu

Nevhodně vybrané materiály povrchů mohou na klienty působit nevhodně, nebo nepříjemně. Velmi oblíbené je použití kombinace lesklých laminátů s lakovanou MDF a prosvětlení LED diodami. Výhodou je například možnost zabudování LCD televizí velkých úhlopříček tak, aby nebyly vidět žádné hrany a okraje obrazovky. Maloprostorové stánky nebo pouze reklamní stojany je možné umístit také přímo v obchodní jednotce jako propagační místo konkrétního produktu jednoho výrobce. Je tak možné upoutat pozornost klientů na exkluzivní nebo jinak zajímavé výrobky a kolekce z prodejny. Po ukončení prodejní akce nebo skončení pronájmu prostoru v obchodním centru je možné stánek velice jednoduše rozebrat a převést na nové místo nebo velmi efektivně uskladnit. Více informací o stáncích shop in shop je možné nalézt na webu výrobce www.marksimon.cz/vyroba-shop-in-shop/.

PODOBNÉ ČLÁNKY

Žádný komentář

Okomentujte článek