Domů Mobilní technologie Tipy na nejlepší technologické dárky pro rok 2020

Tipy na nejlepší technologické dárky pro rok 2020

0 1407

Určitě máte ve svém okolí pár lidí, kteří společně s vámi sdílí nadšení pro technologické vychytávky všeho druhu – a právě pro ně jsou jako stvořené produkty, jež najdete v následujícím přehledu. Vybírali jsme obezřetně a s ohledem na nejnovější trendy. Jinými slovy: jde o dárky, v jejichž případě rozhodně neuděláte krok vedle. A kdo ví, možná vás inspirujeme natolik, že si některou z věciček pořídíte sami pro sebe.

Elektronická pokladnička s digitálním počítadlem

Vypadá to, že příští rok bude rokem utahování opasků. Šetření bude každodenním chlebem spousty domácností a určitě nebude od věci vyladěná varianta klasické pokladničky v podobě zavařovací sklenice. Poohlédněte se po elektronické verzi, která každou vhozenou minci pečlivě zaznamenává. Majitel kasičky se díky tomu může kdykoliv podívat na ušetřenou částku.

Startovací sada Arduino

Arduino je fenomenální jednoduchý počítač, který je pro mnohé pomyslným mostem do světa programování. Umožňuje snadné sestavování nejrůznějších „udělátek“ i výrobku velmi sofistikovaných zařízení. Hodí se i pro úplné amatéry – nadšenci do elektroniky díky němu lépe pochopí, jak věci fungují. Arduino Kit pro začátečníky není drahý a nabízí pořádnou porci zábavy nejen pro chladné zimní večery.

Nabíjecí kryt na telefon

Úskalím mnoha moderních smartphonů je nízká kapacita baterie. Naštěstí existují chytrá pouzdra, pomocí kterých lze zařízení využívat podstatně déle. Speciální kryty telefony chrání a současně fungují jako power banka. V terénu – bez přístupu k elektrické síti – je takový doplněk k nezaplacení.

Instantní fotoaparát

Není nad kouzlo vytisknutých fotografií – a právě instantní fotoaparáty umožňují okamžitý tisk, čímž posouvají zábavu nejen při pořizování selfíček. Z hlediska uživatelského prožitku je focení takovým přístrojem nepřekonatelné. Tvorba fotografie na místě je velmi efektivní a zábavná!

PODOBNÉ ČLÁNKY