Domů Doporučujeme Dokonalá virtuální asistentka

Dokonalá virtuální asistentka

0 855

Víte, co je virtuální asistentka? Představte si sekretářku, která je vám po ruce kdykoliv potřebujete, ale nestojí vás majlant. Nemusí být vaším zaměstnancem, nemáte za ni odpovědnost, nebudete od ní pít příliš hořké kafe, ani od ní nikdy neuslyšíte, že něco nejde, něco neumí nebo spěchá domů za dětmi. Chtěli byste takovou idylku zažít?

 

Co umí on-line asistentka?

Virtuální asistentka nabízí služby spojené s administrativou, reportingem, plánováním a například marketingem. Jeden takový asistent je synonymem pro tisíc dovedností. Znalosti a orientace z oblasti financí, práva, jazyků, marketingů a nebo copywritingu jsou ve virtuální gesci samozřejmostí. Stačí si jen zadat úkol a čekat na výsledek. Virtuální asistentka má proaktivní přístup, neremcá, nevymlouvá se a pracuje přesně na takovém zadání, jaké dostala. Vždy distribuuje svou práci včas. Pokud byste nebyli s výsledkem zakázky spokojeni, tak za její práci neplatíte. Objednat si můžete flexibilní balíčky, které jsou výhodné pro různou intenzitu spolupráce. Pro vyzkoušení je optimální tarif „Start“ za dumpingovou cenu 490 Kč/hodinu.

 

K čemu marketing na sociálních sítích?

Byznys a podnikání se už neobejde bez funkčního marketingu. Velmi efektním nástrojem, jak oslovit stávající i potenciální zákazníky je marketing na sociálních sítích. V kurzu jsou content media specialisté, kteří si umí poradit s každým hastagem i vláknem. Že je to pro vás „španělská vesnice“? Chápeme a rozumíme. Neváhejte se proto obrátit na odborníky, kteří to za vás zvládnou lusknutím prstu. Úspěšný marketing na sociálních sítích znamená sdílet kvalitní obsah a budovat brand.

 

Kvalitní copyriter nad zlato

To bude úkol pro konkrétního copywritera, který vaši značku dostane na starost. Opřete svůj marketing o texty, které fungují. Copywriter píše texty na míru, aby oslovil cílovou skupinu.  Přesvědčí při tom nejen zákazníky z masa a kostí, ale i vyhledávače. Psaní obsahů propojí se SEO principy a důkladnou analýzou klíčových slov, postaví ho na reálných datech a dostane váš web na přední příčky ve výsledcích vyhledávání. Co víc si přát?