Domů Doporučujeme Umíte stejně jako počítač opravit i sebe?

Umíte stejně jako počítač opravit i sebe?

0 28039

Nemusí se to zdát, ale problémy s erekcí se týkají stále častěji i mladých mužů. Podle průzkumů se s touto nepříjemností setkalo ve svém životě 90% mužů mladších 40 let.

V dnešní době jsou nejčastější příčinou stres a únava. V práci od rána do večera, mnoho úkolů k vyřízení za krátkou dobu, náročné požadavky vedení a nedostatek času na sebe a odpočinek. K tomu pak stačí připočíst další povinnosti a jen pár malých problémů doma a nálada je na bodu mrazu. To se samozřejmě projeví na celkové kondici a chuti do porno života, kdy se ruku v ruce dostaví i problémy s erekcí a s tím spojená další psychická zátěž a stres. Málokterý muž si uvědomuje, že neúspěch v posteli bere (i když třeba podvědomě) jako osobní selhání a při dalším pohlavním styku je nejistý z výsledku a plný obav. Což mu samozřejmě na klidu nepřidá a tak se po čase sám zamotá do začarovaného kruhu strachu ze selhání.

V IT oboru se problém najde, opraví a vše funguje jak má, ale co v životě? I tady může pomoci malá oprava nejen pro mužské ego – přípravky na podporu erekce.  Obsahují účinné látky jako například sildenafil, který způsobí uvolnění hladkých svalů v oblasti penisu a tím umožní vyšší průtok krve, což vede k erekci. Sildenafil se používá také přímo k léčbě erektilní dysfunkce a je účinnou látkou i v oblíbených tabletách Kamagra, které se užívají 30 – 60 minut před sexuální aktivitou. Některým lidem nevyhovuje forma tablet a tak mohou využít pohodlnější způsoby užití, jako je ovocné želé rozpustné ve vodě nebo cucací tablety. Léky na erekci pochopitelně nevyřeší pracovní shon, nepříjemného šéfa ani problémy ve vztahu, ale rozhodně pomohou k psychické pohodě a navrácení sebedůvěry.

Nechte se inspirovat a kupte svému partnerovi na vánoce akční kondomy, hračky a lubrikační gely.

Žádný komentář

Okomentujte článek