Domů Mobilní technologie Xiaomi – nenápadné mobilní telefony s mnoha vychytávkami

Xiaomi – nenápadné mobilní telefony s mnoha vychytávkami

471 23203

Když se řekne Made in China, první asociace bývají v naprosté většině případů negativní. U mobilních telefonů by to ale být rozhodně nemělo. Vždyť značka Xiaomi v posledních letech díky své všestrannosti a nízkým cenám dobývá doslova celý svět.

Největším kamenem úrazu v posledních letech bylo pro mobilní telefony Xiaomi zavedení moderních LTE sítí. Nebýt této modernizace, našli bychom Xiaomi už nejspíš v každé domácnosti. Ztracený náskok se však značka snaží velmi rychle dohnat. První vlaštovkou je model Xiaomi Redmi 3s, který podporu českých frekvencí LTE zvládne absolutně bez problémů. Zaplatíte za něj něco málo přes čtyři tisíce a za tuto cenu získáte skutečné velkou porci výhod a benefitů:

  • velký 5″ IPS LCD dotykový displej
  • baterie 4100 mAh, která vydrží až tři dny na jedno nabití
  • 8 jádrový procesor
  • přední i zadní fotoaparát (5 Mpx a 13 Mpx)
  • duální režim pro využívání dvou SIM

A to je jen malá ochutnávka. V nabídce samozřejmě najdete i mnohem propracovanější modely s velkou kapacitou paměti, širokoúhlým teleobjektivem, gyroskopem, čtečkou otisků prstů nebo podporou lepšího příjmu Wi-Fi signálu. Telefony Xiaomi u spolehlivých prodejců jsou určeny přímo pro náš trh s příznivým jazykovým prostředím (čeština nebo slovenština), bez blokací a s kompletním příslušenstvím. A díky oblíbě této značky je navíc možné veškeré doplňky pohodlně zakoupit i na českém internetu. Nemusíte se tedy bát pracného objednávání nové baterie nebo nabíječky přes Aliexpress.

 

Ochraňte svůj telefon a prodlužte jeho životnost

Mobilní telefon nosíme neustále při sobě, ukládáme do něj fotografie i další důležité kousky svého každodenního života. Měli bychom ho proto co nejlépe chránit. Pevné kryty na mobily utlumí nárazy, zabrání poškození displeje a v neposlední řadě zkrátka vypadají dobře. Do těch lepších si pak můžete uložit třeba platební kartu nebo další nezbytnosti. Budete styloví a zároveň neponecháte nic náhodě. A to se vyplatí!

471 Komentováno

Okomentujte článek